Ingineri, economisti, dir. vanzari, operatori CNC, muncitori

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Locuri de munca vacante:

Director vanzari – 3 posturi
Responsabil marketing- 2 posturi
Inginer IT- 1 post
Consilier juridic - 1 post
Inginer mecanic- 2 posturi
Inginer constructii civile- 2 posturi
Contabil - 1 post
Economist contabilitate – 2 posturi
Economist Resurse Umane - 1 post
Operator productie – 30 posturi
Mecanic intretinere – 2 posturi

CV-urile candidatilor interesati se pot trimite pe adresa oficiala de email a societatii.

Descrierea jobului

Experienta in domeniu- constituie avantaj

Compania Proinvest Group SRL din Pascani dezvolta, produce si comercializeaza semifabricate, componente si sisteme din otel pentru constructii, inginerie si industrie, solutiile din otel pentru constructii avand in prezent cea mai mare pondere in programul de productie si de vanzari.
Detalii suplimentare puteti obtine de la dep. Resurse Umane.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos