Inginer

EL CAR 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent de facultate, studii tehnice, activ , comunicativ , perseverent si optimist .

Experienta minima trebuie sa fie de1an
Se cere seriozitate maxima, pentru o colaborare de lunga durata.

Descrierea jobului

Postul presupune implicarea in procesele punctului de lucru,
vanzari, productie, reprezentare , intr-un mediu placut , in cadrul unei echipe restranse.
Participa activ la toate procesele punctului de lucru.
Organizeaza activitatea zilnica a echipei .
Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari.

Societate infintata in 1991 , specializata in productia si comercializarea
cablurilor de legatura si a cablurilor de tractiune , cu un colectiv dinamic
si cu reputatie consolidata in domeniul de activitate.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.