Inginer Zootehnist/Sef Ferma pui de carne in judetul Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ONCOS isi mareste echipa!
Cautam SEF FERMA pentru PUI DE CARNE in judetul Cluj!

Cerinte:
- Absolvent studii superioare in domeniul zootehniei/medicina veterinara.
- Experienta de lucru intr-o ferma de crestere pui de carne.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Salariu motivant
- Cazare (posibilitate de relocare)
- Masina + telefon
- Plus alte bonusuri...

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 8 iun. 2022 Reactualizat 6 iul. 2022 Expiră 8 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos