de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Reactualizat 16 Feb 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Inginer zootehnist / Quality Manager - Sibiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco Permanent Placement recruteaza pentu clientul sau, companie specializata in domeniul agriculturii, a productiei de carne si a comercializarii acesteia, un Manager Calitate zootehnist.

- Studii universitate in domeniul zootehnic/ vetelinar.
- Experienta profesionala intr-o pozitie similara constinuie un avantaj.
- Cunostinte de limba engleza.
- Permis de conducere minim categoria B.
- Cunostinte de operare calculator: Microsoft Office si Internet.
- Abilitati anticipative pentru situatii deosebite si abilitati de gestionare eficienta a situatiilor deosebite.
- Proactivitate, pasiune si implicare.

Descrierea jobului

- Monitorizare si coordonare proces ingrasare bovine.
- Mentinerea efectivului bovin in conditii de sanatate optima.
- Productia si livrarea bovinelor ingrasate la standardele de calitate impuse de clienti.
- Managementul efectiv si calitativ al animalelor.
- Optimizarea furajarilor animalelor si a retetelor de juraje.
- Supravegherea si indrumarea activitatii de furajare a animalelor.
- Efectuarea controalelor necesare asupra furajelor si asupra modului de distribuire a acestora si luarea masurilor corespunzatoare.
- Participarea la actiuni imbunatatire, preventive si/ sau corective conform cerintelor interne si legale.

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online sau direct la adresa de e-mail: carmen.bercu@adecco.com. Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului in maxim 2 saptamani.

Pentru mai multe oportunitati de angajare, va rugam vizitati website-ul www.adecco.ro si inregistrati-va cv-ul in baza de date pentru a fi elegibil pentru actuale sau viitoare posturi deschise. Toate aplicatiile sunt strict confidentiale.

Expirat
Inginer zootehnist / Quality Manager - Sibiu  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles