Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Inginer vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare; studiile tehnice sau economice prezinta avantaj
- experienta 1 an in vanzari directe
- initiativa, prestanta, orientare spre rezultate
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate deplasari
- capacitate de negociere la nivel de top management

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- dezvoltarea retelei de clienti
- cresterea rulajelor cu clentii existenti
- urmarirea livrarilor si satifactia clentului
- atingerea obiectivelor stabilite

Beneficii:

-training in strainatate
-masina
-telefon
-bonuri de masa
-pachet salarial atractiv in functie de performante

Punct de lucru: B-dul Biruintei nr. 22A, Pantelimon, jud. Ilfov, vis-a vis SelGros Pantelimon

Anul infiitarii:1996
Structura capital: integral privat
Capital social:200.000 RON
Cifra afaceri 2006: 1.500.000 Euro
Nr. angajati: 14
Obiect de activitate: import si distributie echipamente profesionale pentru curatenie stradala si industriala

Expirat
Inginer vanzari  -  VEB imex GROUP S.R.L.