Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

INGINER VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in proiectare sau lucru in departament tehnic (firma constructii, instalatii);
- Experienta in mentinerea relatiilor comerciale cu clientii;
- Absolvent facultate profil tehnic, de preferinta constructii instalatii;
- Cunoasterea programelor AUTOCAD, Excel, Word, Power Point;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Intocmeste ofertele tehnice impreuna cu echipa de vanzari;
- Stabileste si mentine relatiile cu clientii companiei (arhitecti, proiectanti, autoritati locale) pentru a le analiza nevoile si a le prezenta produsele;
- Intelege cerintele clientilor, identifica si propune solutiile optime si ofera asistenta in implementarea acestora;
- Analizeaza caietele de sarcini si intocmeste documentatia tehnica pentru licitatii.

Descrierea companiei

www.professional.euxin.ro

Expirat
INGINER VANZARI  -  PROFESSIONAL