Publicat 18 Iun 2021 | Reactualizat 18 Iul 2021 | Expiră 19 Iul 2021

Inginer vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer vanzari - responsabil solutii industrie
Ești o persoană dinamică, dornică de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru plăcut și provocător?
Dacă și cele de mai jos fac parte din profilul tău, atunci aplică la anunțul nostru!
  • studii superioare în domeniul Electrotehnic sau similar
  • cunoașterea pieței de industrie, fabrici, tablotieri
  • constituie avantaj experiența în domeniul comerțului de produse electrice
  • capacitate de analiză si sinteză
  • abilități de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • menține și dezvoltă portofoliul de clienți al companiei
  • asimilează portofoliul de produse împreună cu instrumentele de prezentare pe care apoi le promovează în piața de profil
  • promovează soluțiile si produsele din portofoliu
  • prospectează zona alocată în vederea identificării proiectelor și a clienților cu profil industrial, de tablotieri, instalatori, fabrici, pe care apoi le urmărește în vederea derulării parteneriatului
  • gestionează și dezvoltă partenerii cu profil industrial al companiei
  • este responsabil de recuperarea sumelor plasate prin vânzare în piață
  • respectă programul stabilit și efectuază vizite zilnice la clienții din portofoliu
Beneficii:
  • salariu fix, bonus in funcție de rezultate și bonuri de masă
  • notebook, telefon mobil
  • autoturism
  • participare la evenimente de prezentare noutăți în domeniu
  • oportunitatea de a lucra într-o companie mare de profil care oferă posibilități de dezvoltare profesională

Promelek XXI, membru al grupului Elektra Grup din Spania cu o tradiție de peste 40 de ani în domeniul automatizărilor industriale, te așteaptă să i te alături în continuarea unei provocări în dezvoltarea segmentului industrial în România.
Datorită dezvoltării susținute, căutăm personal motivat și pregătit în vederea consolidării echipei. Candidaților selectați li se oferă posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste, într-o atmosferă colegială. Oportunitate bună de dezvoltare profesionala și de a-și valorifica cunoștințele și potențialul în cadrul unei echipe care urmărește creșterea performanței și eficienței.

Expirat
Inginer vanzari  -  PROMELEK XXI SA.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles