Publicat 07 Ian 2019 | Expiră 07 Feb 2019

Inginer Vanzari - termice, climatizare si sanitare Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa aibe cunostinte tehnice despre echipamente termice, sanitare, climatizare.
Candidatul trebuie sa aibe abilitati de comunicare si cunostinte PC (Excel, Word, Outlook).

Descrierea jobului

Intocmirea ofertelor catre firmele aflate in portofoliu, negocierea preturilor si a termenelor de plata, urmarirea ofertelor, urmarirea derularii contractelor de furnizare.
Intretinerea relatiilor cu firmele aflate in portofoliu.
Firma pune la dispozitie calculator / laptop, telefon mobil, masina.

Descrierea companiei

Firma multinationala, cu 31 puncte de lucru in toata tara.
Domeniu de activitate: import si distributie echipamente termice, climatizare, ventilatie, obiecte sanitare.

Expirat
Inginer Vanzari - termice, climatizare si sanitare Bucuresti  -  Black Sea Suppliers