Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Inginer Vanzari_sisteme de vacuum

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam pentru partenerul nostru, furnizor national de produse, servicii si consultanta in automatizari pneumatice si controlul fluidelor, pozitia de Inginer vanzari. Acesta va actiona ca Brand Manager in sisteme de vacuum.

Candidatul ideal are:

  • Studii tehnice superioare finalizare - Inginerie Mecanica;
  • Experienta in vanzarea de produse pentru automatizari cu vacuum sau articole industriale, minimum 5 ani;
  • O foarte buna cunoasterea a pietei pe automatizari cu vacuum;
  • Portofoliu vast de clienti;
  • Cunostinte de limba engleza/franceza, nivel avansat;
  • Cunostinte de operare PC: Microsoft Office, SAP;
  • Foarte bune abilitati de negociere;
  • Flexibilitate si capacitate de lucru cu termene limita;
  • Disponibilitate la deplasari in tara;
  • Curs formator, nu este necesar dar poate fi considerat un plus;
  • Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

  • Vanzarea si promovarea produselor pentru automatizari cu vacuum;
  • Marirea portofoliului de clienti activi la nivel national;
  • Deplasarea frecventa la punctele cheie din tara in scopul realizarii vanzarilor;
  • Mentinerea si dezvoltarea parteneriatelor existente;
  • Realizarea ofertelor si transmiterea acestora catre clientii actuali sau potentiali;
  • Oferirea de consultanta in domeniul automatizarilor pneumatice cu preponderenta in sistemele de vacuum dar si in controlul fluidelor;
  • Definirea cantitatilor, datelor de livrare si a metodelor de plata;
  • Urmarirea incasarilor de la client;
  • Realizarea deconturilor contabile;
  • Realizarea de trainiguri specifice pentru echipa de vanzari;
  • Participarea la traninguri specifice in afara tarii;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate;
Beneficii:
Pachet salarial motivant;
Masina de serviciu;
Cazare asigurata in conditii de lux, in deplasari;

B.V.B. RECRUIT și-a început activitatea în anul 2014, fiind o companie cu capital integral românesc.Viziunea noastră este de a deveni principalul partener în domeniul resurselor umane şi de a contribui la integrarea pe piaţa muncii a tuturor persoanelor care doresc fie să păşească în câmpul muncii, fie să se recalifice şi să aiba un impact pozitiv asupra climatului economic.

Expirat
Inginer Vanzari_sisteme de vacuum  -  B.V.B. RECRUIT