Publicat 03 Apr 2019 | Expiră 04 Mai 2019

INGINER VANZARI sisteme automatizari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice – constituie un avantaj;
Nu se cere experienta in domeniul vanzarilor de automatizari, dar constituie un avantaj;
Posesor permis conducere categoria B valabil de minim 1 an;
Spirit intreprinzator, perseverent, onest, punctual, determinat spre atingerea obiectivelor, comunicativ;
Experienta in utilizarea PC-ului.

Descrierea jobului

Identifica potentialii clienti;
Elaboreaza planurile de lucrari si bugetele in functie de comenzile primite, urmareste desfasurarea si finalizarea lucrarilor, atat din punct de vedere tehnic - montaj, cat si economic;
Ofera suport tehnic si comercial pentru clientii din portofoliu;
Ofera mentenanta/ rezolvare probleme tehnice aparute la clientii din portofoliu;
Pune in functiune echipamentele tehnice instalate;
Intocmeste rapoarte de activitate pe care le prezinta administratorului;indeplineste obiectivele de vanzari si incasari, Asigura cresterea volumului de vanzari.

Azteque Corporation, înfiintata în anul 2008, s-a recomandat de la inceput ca o societate destinata rezolvarii inteligente a tuturor tipurilor de inchideri cu ajutorul sistemelor automatizate pentru porti si usi de garaj, cat si activitatii in domeniul control acces, prin instalarea sistemelor de interfonie si videointerfonie.

Expirat
INGINER VANZARI sisteme automatizari  -  AZTEQUE CORPORATION