Publicat 12 Oct 2017 | Reactualizat 20 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Inginer vanzari scule aschietoare, M.U., instrumente masura

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice (Inginer TCM, masini unelte);
- Experienta in domeniul prelucrarilor mecanice / vanzari consultative
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana responsabila, cu initiativa, sociabila, orientata catre obtinerea de rezultate;
- Autonomie in organizarea activitatii proprii
- Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice procesului de productie;
- Prezinta si vinde produsele din portofoliul firmei - scule si masini unelte, echipamente de masura, urmarind in permanenta marirea portofoliului de client;
- Negociaza contractele comerciale;

BENEFICII:
- Pachet salarial deosebit: salariu fix + bonus atractiv corelat cu rezultatele;
- Lucrul intr-o companie puternica si stabila financiar;
- Training tehnic pentru produse si vanzari asigurat de companie, in tara si strainatate, cu posibilitatea obtinerii certificarilor aferente;
- Parte a echipei de implementare a celor mai noi solutii tehnice a liderilor de top din domeniu.

VIGRA MARKETING & SERVICES S.R.L. este o companie cu +10 milioane euro cifra de afaceri in Romania si retea nationala de vanzari si service. Avand o experienta de +20 de ani in furnizarea de solutii integrate pentru procesele de productie, VIGRA este un partener strategic al liderilor de top din domeniile: masini unelte si instrumente de masurare, scule aschietoare, masini si utilaje, mentenanta industriala

Inginer vanzari scule aschietoare, M.U., instrumente masura  -  VIGRA MARKETING & SERVICES SRL