Inginer vanzari scule aschietoare, masini, unelte, instrumente de masura

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in exploatare si intretinere scule aschietoare / instrumente de masura / masini unelte;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Competente in vanzare consultativa;
- Persoana responsabila, cu initiativa, sociabila, orientata catre obtinerea de rezultate;
- Autonomie in organizarea activitatii proprii
- Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice procesului de productie;
- Prezinta si vinde produsele din portofoliul firmei - scule si masini unelte, echipamente de masura, urmarind in permanenta marirea portofoliului de client;
- Negociaza contractele comerciale;

BENEFICII:
- Pachet salarial deosebit: salariu fix + bonus performata + comision din vanzari;
- Concediu suplimentar functie de vechimea in munca
- Prime pentru salariati si copii acestora pentru fiecare sarbatoare crestina
- Lucrul intr-o companie puternica si stabila financiar;
- Training tehnic pentru produse si vanzari asigurat de companie, in tara si strainatate, cu posibilitatea obtinerii certificarilor aferente;
- Parte a echipei de implementare a celor mai noi solutii tehnice a liderilor de top din domeniu.

VIGRA MARKETING & SERVICES S.R.L. este o companie cu +10 milioane euro cifra de afaceri in Romania si retea nationala de vanzari si service. Avand o experienta de +20 de ani in furnizarea de solutii integrate pentru procesele de productie, VIGRA este un partener strategic al liderilor de top din domeniile: masini unelte si instrumente de masurare, scule aschietoare, masini si utilaje, mentenanta industriala

www.vigra.ro
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos