Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

INGINER VANZARI / OFERTARE / ACHIZITII

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent cu studii superioare tehnice / economice
- Cunostinte bune de operare PC
- Cunoscator limbii engleze
- Abilitati in organizare si planificare
- Atent la detalii
- Spirit creativ
- cu permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

- promoveaza portofoliul de produse si servicii ale companiei;
- mentine legatura cu clientii
- ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;
- intocmirea ofertelor de vanzare catre clienti
- mentine legatura cu furnizorii pentru urmarirea comenzilor in curs

Fondata in 1992 in orasul Constanta, Romania suntem un partener bine cunoscut in ceea ce priveste materialele electrotehnice profesionale.
Ne concentram spre a furniza materiale cu o calitate ridicata pentru clientii nostrii existenti si mijloacele tehnice necesare pentru noii parteneri ce ne solicita.

Expirat
INGINER VANZARI / OFERTARE / ACHIZITII  -  ELECTRO DOVIS SRL Constanta

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles