Inginer Vanzari Masini Unelte (NORD, SUD-VEST)

SMART TRAINING - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice absolvite(profil mașini unelte, tehnic)
  • Experiență de minim 2 ani în vânzări mașini unelte
  • Carnet de conducere categoria B
  • Disponbilitate la deplasări
  • Cunoștințe de limbă engleză – nivel avansat
  • Cunoștințe de limbă germană – nivel conversațional - reprezintă avantaj
  • Abilități excelente de comunicare, relaționare, orientare către client, negociere și putere de convingere, cu abilități de analiză și de organizare
  • Persoană responsabilă și conștiincioasă, orientată către îndeplinirea sarcinilor și a obținerii rezultatelor
  • Persoană rezistentă la stres, capabilă să atingă obiectivele stabilite
  • Cunoștințe solide de operare PC(pachetul MS Office)

Descrierea jobului

  • Consilierea clienților existenți
  • Prospectarea pieței în căutare de noi clienți în conformitate cu zona alocată
  • Promovarea produselor companiei
  • Fidelizarea relației cu clienții din portofoliul companiei
  • Analizarea cerințelor clienților și acordarea consultanței privind caracteristicile produselor și a condițiilor de vânzare
  • Răspunde de completarea corectă și la timp a rapoartelor periodice de vânzări

Beneficii
  • Loc de muncă într-o firmă de prestigiu
  • Training specializat
  • Telefon mobil
  • Laptop
  • Mașină de serviciu

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns în universul joburilor inteligente! SMART HR oferă de 19 ani servicii integrate de Resurse Umane.

Ești în căutarea unei provocări sau a unei schimbări? Ai vrea un job în Cluj Napoca sau în alt oraș al țării?

Poți să ne spui despre cariera la care visezi și să ne trimiți un CV la theodora@smart-hr.org

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos