Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Inginer Vanzari Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti sa te dezvolti in domeniul vanzarilor in cadrul unei companii multinationale? Foarte bine, acorda putina atentie acestei oportunitati. S-ar putea sa fii foarte aproape de jobul dorit, mai aproape decat ti-ai imaginat.

Care abilitati te-ar ajuta?

Atitudine proactiva si increzatoare
Dorinta de a acumula noi informatii
Disponibilitate de invatare
Orientarea spre performanta si cariera
Abilitati de comunicare excelente
Abilitati de vanzare, negociere si persuasiune
Disponibilitate la deplasare si munca de teren
Engleza la un nivel avansat
Preferabil studii tehnice, dar nu sunt obligatorii
Studii superioare finalizate
Permis de conducere: Categoria B;

Descrierea jobului

Ce vei face?

Participi la un training in Belgia in prima luna de colaborare
Contactezi clientii
Prospectezi piata
Esti pe teren 3 zile – asigurand vanzarea echipamentelor
Iti organizezi singur programul de intalniri
Ofertezi produse si facilitezi relationarea cu clientii Business in scopul vanzarii

Care vor fi beneficiile pentru tine?
Formare tehnica initiala la sediul companiei din Belgia – intre 4-8 saptamani
Mediu motivant, stimulant, cu tineri profesionisti
Coaching permanent, instruire si sprijin pentru a-ti imbunatati abilitatile
Salariu fix + sistem de bonus suplimentar
Masina de lucru & acoperirea unor cheltuieli

Ti-am trezit interesul?
Atunci trimite-ne acum CV-ul tau! Abia asteptam sa te cunoastem!

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Asteptam CV-ul tau.

Evolution HCC te conecteaza la jobul potrivit!

Expirat
Inginer Vanzari Junior  -  Gevoad HCC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles