Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Inginer vanzari GIS

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă sunteţi persoana dinamică pe care o căutăm, dacă aveţi cunoştinţe tehnice, dar şi abilităţile necesare unei activităţi comerciale, vă invităm să vă alăturaţi echipei noastre. Rolul pe care vi-l oferim este de a genera şi administra oportunităţile de dezvoltare a reţelei de distribuţie a aplicaţiilor GIS Autodesk. Persoana căutată de noi va fi formatorul de piaţă dispus oricând să ofere suport şi consiliere atât partenerilor, precum şi utilizatorilor produselor Autodesk.

Descrierea jobului

Cerinţe esenţiale:
- Studii superioare de specialitate şi cunoştinţe avansate de utilizare a aplicaţiilor GIS;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat.
Oferta:
- Oportunităţi de dezvoltare a carierei, salariu competitiv.

Expirat
Inginer vanzari GIS  -  Client eJobs