de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Reactualizat 17 Feb 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Inginer Vanzari Electrice

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana cu experienta in domeniul comercializarii materialelor si echipamentelor electrice
- cunostinte solide in domeniul electrotehnic, preferabil studii de specialitate
- abilitati de negociere si comunicare foarte bune

Descrierea jobului

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv, in medie 1000 EURO/Luna, format din salar fix + comision
Masina de serviciu(Skoda sau Kia), telefon mobil, laptop
Suport tehnic si logistic adecvat

RESPONSABILITATI:
Promovarea si Vanzarea :
1.echipamentelor de distributie si masura fabricate de PGA Electric (blocuri de masura si protectie, firide de distributie si contorizare, cutii de distributie, cutii de sectionare, etc)
2.intregii game de produse necesare pt bransamente electrice
3.sistemelor de jgheaburi metalice fabricate de PGA Electric
4.cablurilor din aluminiu fabricate de PGA Electric
5.produselor electrice si corpurilor de iluminat importate de PGA Electric

Pentru mai multe detalii va rugam vizitati website-ul: www.pgaelectric.ro

Expirat
Inginer Vanzari Electrice  -  PGA Electric

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles