Inginer vanzari echipamente service-uri auto

INTERSOFEX SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce căutăm?
Căutăm o persoană cu:
Peste 2-3 ani de experiență într-un rol de vânzări în mod ideal într-un mediu tehnic cu un ritm destul de rapid de creștere.
Experiență solidă în vânzări și cu plăcerea de a vinde.
Cunoștințe și abilități avansate în comunicare și în a dezvolta relații constructive de durată și de succes.
Capacitatea de a înțelege obiectivele de afaceri și de a recomanda noi abordări pentru o îmbunătățire continuă a obiectivelor de afaceri,
O mentalitate orientată spre schimbare, cu abilitatea de a se adapta la cerințele pieții.
Experiență în construirea unei rețele de vânzări la nivel național sau pe anumite zone geografice.
Abilitatea de a face față complexității și uneori ambiguității.
Gândire critică și abilitatea de a crea strategii de vânzare.
Competență în susținerea proiectelor de vânzare cu o orientare solidă asupra rezultatelor.
Orientare spre rezultate, colaborativ și un EQ (inteligență emoțională) puternic
Posibilitatea de a călători 30%-40% din timp .

Descrierea jobului

Ce presupune jobul?
Vanzarea echipamentelor de service-auto atat pentru turisme, camioane cat si motociclete.

Prezentare pe scurt a rolului
Rolul presupune abilități de vânzare și persuasiune, organizare si planificare, foarte bune abilități de comunicare și ascultare, inițiativă, curiozitate, dorință de cunoaștere și de dezvoltare personală, găndire creativă ți gândire critică, responsabiltate în asumarea rolului, abilități de leadership (găsirea de soluții).

Condiții de muncă
Programul de lucru :8 ore/zi, L-V. Programul poate fi prelungit În următoarele situați: situații de forță majoră, stări de necesitate, etc.
Locul de muncă: sediul companiei precum și la clienți
Un mediu de lucru plăcut într-o echipă stabilă și dinamică
Un pachet salarial si de beneficii pe măsură, pregatire de specialitate.

Cu o vechime de peste 28 de ani, compania este unul dintre furnizorii cei mai importanti de echipamente de service pentru industria auto din Romania. În plus, compania mai are 2 linii de business, respectiv uși secționale, industriale și rezidențiale, acționări electrice pentru porți, pardoseli industriale și echipamente avertizare optica si acustica pentru autovehicule de urgenta si utilitare.
Pe parcursul anilor a evoluat, astfel incat să raspunda cat mai bine cerintelor clientilor.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.