Publicat 11 Apr 2019 | Expiră 12 Mai 2019

Inginer Vanzari automatizari industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

· activ, perseverent, motivat, organizat, bun coleg, bine pregătit profesional;
· de preferat absolvent electronica, automatica, electrotehnica;
· experiență in vânzări;
· abilitați de comunicare si negociere, aspect profesional;
· cunoașterea produselor din domeniul automatizărilor industriale;
· limba engleză;
· carnet de conducere;

Descrierea jobului

· Importam si distribuim produse ale unor firme de top din domeniu automatizari industriale;
· Gestionarea activității de promovare si vânzare a produselor si aplicațiilor din portofoliul companiei (automatizări industriale);
· Intocmirea de oferte tehnice si comerciale si urmărirea acestora;
· Vizite la clienți si păstrarea unei relații continue cu aceștia;
· Prezentări de produse si servicii in domeniul electric si automatizari industriale;
· Derularea de contracte/ negocieri/ comenzi;
· Raportări lunare;
· Adunarea de informații despre piața automatizărilor, concurenta, produse, oportunități etc;

Smartech Automation are o experiență vastă în dezvoltarea tipologiilor SCADA, atât în privința domeniilor de aplicabilitate (alimentare cu apă, canalizare, transport și distribuție a apei), echipamente, monitorizarea proceselor și crearea panourilor de control, cât și a celor de comunicare.

Expirat
Inginer Vanzari automatizari industriale  -  SMARTECH AUTOMATION SRL