Publicat 01 Iul 2020 | Reactualizat 29 Iul 2020 | Expiră 01 Aug 2020

INGINER VÂNZĂRI (BACK OFFICE) BUCUREȘTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare în domeniul tehnic (inginerie electrică);
Cunoștințe foarte bune de utilizare a Excel (tabele, formule etc.)
Bune abilități de comunicare, dinamism, capacitate de organizare;
Dorința și disponibilitatea de a învăța lucruri noi;
Atitudine proactivă și orientare spre menținerea unei relații bune cu clienții
Reprezintă avantaje, dar nu condiții eliminatorii:
Absolvirea unui profil de inginerie electrică, electronică, automatizări;
Cunoștințele de limba engleză (scris-citit-vorbit) de nivel mediu;
Experiența anterioară într-un post similar sau într-un post care implică o bună cunoaștere a echipamentelor electrice.

Descrierea jobului

Întocmirea de oferte tehnico-economice, conform specificațiilor/documentației primite
Asigurarea suportului tehnic și oferirea de soluții;
Menține și dezvoltă relațiile cu clienții din portofoliu;
Realizează obiective propuse.
Beneficii oferite
Salariu fix si bonus trimestrial in functie de atingerea targetului
Abonament de servicii medicale
Laptop, telefon
Bonuri de masa
Posibilitate de telemunca

Suntem lideri de piață in distributia de echipamente si materiale electrice, servicii profesionale de proiectare electrica, dezvoltare software PLC, uzinare tablouri electrice si de automatizare. Anual, realizăm peste 700 de tablouri de diferite complexități. În cei peste 16 ani de existență am devenit distribuitorul nr.1 al Siemens, am ajuns în top 5 distribuitori ai Schneider, Philips, Lenze și am dezvoltat parteneriate de lungă durată, atât în țară cât și în străinătate.

Expirat
INGINER VÂNZĂRI (BACK OFFICE) BUCUREȘTI  -  Electroglobal SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles