Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 09 Sep 2007 | Expiră 14 Sep 2007

INGINER UTILAJ TEHNOLOGIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare tehnice: Facultatea de Utilaj Tehnologic, Facultatea de Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice e.t.c.
- atitudine pozitiva, initiativa, implicare;
- gandire tehnica, disponibil pentru activitate de santier;
- disponibilitate deplasari ocazionale in tara si strainatate;

Descrierea jobului

- urmareste modul de exploatare a utilajelor;
- supervizeaza incadrarea in normele de securitate si de protectia muncii;
- urmareste si coordoneaza programele de reparatii si intretinere ale utilajelor;
- studiaza si aplica legislatia in domeniul exploatarii utilajelor;
- acorda asistenta tehnica necesara;
- cerceteaza piata de achizitii, identifica si recomanda cele mai eficiente solutii si echipamente;
- intocmeste proiecte si rapoarte in legatura cu activitatea de productie-exploatare;

SC ENERGOUTILAJ SA este unul din pricipalii prestatori de servicii cu macarale mobile pe piata constructiilor industriale din Bucuresti. .

Expirat
INGINER UTILAJ TEHNOLOGIC  -  SC ENERGOUTILAJ SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles