Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

INGINER TOPOMETRIST

1 post

Candidatul ideal

  • Studii tehnice de specialitate
  • Experienta intr-un post similar;
  • Cunoştinţe în domeniul legislaţiei

Descrierea jobului

  • Postul presupune relocare in Germania;
  • Prelucrarea datelor si intocmirea planurilor de situatie si a documentatiilor topo-cadastrale;
  • Efectuarea de masuratori topografice
  • Raspunde de instrumentele si accesoriile topografice.
  • Descarcarea si prelucrarea datelor brute rezultate in urma efectuarii masuratorilor;
Beneficii:
  • Se asigura cazare, masina si telefon de serviciu.

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcţii civile și industriale, angajeaza INGINER TOPOMETRIST.

INGINER TOPOMETRIST  -  IBB-HIB ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles