Publicat 19 Feb 2021 | Reactualizat 16 Mar 2021 | Expiră 22 Mar 2021

Inginer Topograf

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam o persoană ce deține cunoștinte în întocmirea documentațiilor cadastrale și efectuarea măsurătorilor în teren, precum și o persoană absolventă a unei Facultăți de Construcții, specializarea Topografie.

Descrierea jobului

Angajam inginer topograf in constructii drumuri, poduri si hidrotehnice.
Salariul atractiv, se negociaza in urma interviului.

Societatea Comercială INTECO HOLDING SRL a fost înființată in anul 2002, de la înființare și pâna astăzi a devenit o firmă de tradiție și renume în domeniul construcțiilor de drumuri, poduri, construcții civile, instalații electrice, instalații sanitare, alimentare cu apă, canalizare, stații de tratare a apelor uzate, întreținere drumuri și deszăpeziri.

Expirat
Inginer Topograf  -  Inteco Holding S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles