Publicat 06 Ian 2021 | Reactualizat 03 Feb 2021 | Expiră 06 Feb 2021

INGINER TOPOGRAF

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta minim 2 ani in lucrari de inginerie: drumuri, cai ferate, civile
- Experienta in utilizarea Sistemelor GPS si/sau a Statiilor totale
- Rezistenta la efort si lucrul in santier
- Responsabilitate si seriozitate
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Constituie un avantaj daca ai experienta in domeniul ingineriei de infrastructura in proiecte de modernizare si reabilitare drumuri judetene, nationale, autostrazi etc.

Descrierea jobului

Vrei o cariera de succes in domeniul topografiei ingineresti? Te asteptam in echipa noastra!
Cautam ingineri topografi cu experienta sau dornici de a invata lucruri noi, pe tot teritoriul tarii.

Responsabilitatile postului:
- Efectuarea de masuratori si trasari topografice specifice in santier
-Trasarea elementelor proiectate
- Extragerea datelor proiectate
- Ridicari topografice/urmarirea executiei
- Realizarea proceselor verbale de trasare/receptie

Se ofera:
- Salariu atractiv, diverse beneficii
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica

TRC STRUCTURE-TECHNOLOGY realizeaza lucrari de proiectare si topografie inginereasca si ofera asistenta tehnica in infrastructura de transport si lucrari de constructii, lucrand cu echipamente topografice care au fost concepute pentru cresterea preciziei de obtinere a distantelor, concomitent cu reducerea timpului de lucru.

Expirat
INGINER TOPOGRAF  -  Trc Structure - Tehnology S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles