Publicat 13 Iul 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 13 Aug 2019

INGINER TOPOGRAF

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii tehnice de specialitate
-cunostinte foarte bune in Autocad
-raspunde de corectitudinea masuratorilor si verificarilor efectuate;
-raspunde de realizarea masuratorilor la termenele prevazute

Descrierea jobului

-efectuarea de masuratori topografice si cadastrale,masuratori GPS,integrarea datelor provenite din masuratori;
-extragerea datelor din plansele proiectului(plan situatie,profil longitudinal,profile transversale);
-materializarea(trasarea)in teren a datelor ;
-ridicari topografice in vederea determinarii cantitatilor de lucrari executate si calculul acestor cantitati pe baza profilelor transversale rezultate;

Firma in domeniul constructiilor, cu renume de peste 20 de ani.

Expirat
INGINER TOPOGRAF  -  INDPRODCOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles