Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Inginer Topograf

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de operare PC avansate: Microsoft Office, Autocad
- cunoastere legislatie in domeniu
- seriozitate si punctualitate
- capacitate de organizare, verificare si conducere a lucrarilor

Descrierea jobului

- asigurare asistenta tehnica de specialitate (lucrari topo) pentru proiectare detalii de executie pentru lucrari de constructii retele edilitare si statii pompare in colaborare cu echipa de pe santier;
- intocmire memoriu tehnic, descriere proceduri de executie, a organizarii de santier aferente contractului de achizitii publice;
- asigurare asistenta tehnica de specialitate (lucrari topo) pentru intocmire solutii tehnice si eventuale corectii necesare asupra proiectelor in cazul constatarii unor neconformitati de proiectare in cadrul ofertei tehnice pentru santier;
- acordarea asistentei tehnice de specialitate (lucrari topo) constructorului in vederea executarii lucrarilor conform proiectul
- verificarea specificatiilor tehnice ale caietelor de sarcini in vederea participarii la diverse licitatii.
- salariu motivant, telefon, laptop.

Ludwig Pfeiffer senior established the construction and civil engineering firm in Kassel in the early 1930s. Initially, the company focused on building water and sewage pipelines and in the following years garnered a reputation as a specialist in this sector.
Over the years, new locations were added throughout Europe and beyond. Nowadays, the company‘s network stretches from France, Portugal and Italy via the Czech Republic, Slovakia and the Balkans to Delhi and Hong Kong and further on to Latin America with reference projects in all corners of the globe. The company has not only added new countries and business segments in recent years, but has also expanded its existing capabilities.

Expirat
Inginer Topograf  -  LUDWIG PFEIFFER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles