Inginer topograf (santier) constructii civile si industriale

Kwik RC Frames - 2 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

​Locul de munca se afla in Dublin, Irlanda unde avem majoritatea proiectelor.

Cautam canditi cu experienta

Responsabilitatile vor fi clasificate mai jos.

Descrierea jobului

• Trasari de puncte caracteristice, axe constructii, cote de nivel , trasare axe stalpi, pereti, goluri constructive, etc. pentru constructii inalte cu structura beton.
• Verificari ale executiei, ridicari planimetrice si altimetrice, intocmiri de planuri de situatie, relevee.
• Intocmiri de planuri, tabele, grafice, procese verbale, pentru trasari sau verificari.
• Experienta in folosirea statiilor Leica, in special Leica ICON iCR70 (echipament folosit de noi).

Vizitati pagina noastra web pentru mai multe informatii despre compania noastra www.kwikrc.ie

Va rog sa ne contactati pe:

Mobil: +353892250129
E-mail: Silviu@kgi.ie

Publicat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos