Inginer Topograf / Geodez

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare in desfasurare/finalizate (GEODEZIE)
  • Cunostinte de lucru in Autocad si Microsoft Office;
  • Cunostinte in a utiliza aparatura specifica domeniului de activitate (GPS, Statie Totala, Nivela);
  • Permisul de conducere
  • Experienta in masuratori topografice minim 2 ani
  • Experienta in lucrari de drumuri/apa/canal (constituie un avantaj)
  • Spirit de echipa si simt practic
  • Serios, responsabil si profesionist

Descrierea jobului

  • Intocmire documentatii tehnice de specialitate (planuri topografice, planuri de situatie, planuri AS BUILT)
  • Masuratori in teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate.
  • Prelucrarea datelor si realizarea planurilor topografice;
  • Realizarea tabelelor de cote pentru lucrari de drum/apa/canal
  • Colaborarea cu seful de santier in coordonarea echipelor de muncitori in santier
  • Deplasari in tara pe diverse santiere
  • Sesizeaza superiorului ierarhic ori de cate ori apar probleme ce depasesc competenta personala de rezolvare
  • Raspunde de utilizarea corecta a echipamentului si instrumentarului din dotare, in conformitate cu reglementarile firmei

Societate de constructii cu personal tanar si calificat in proiectarea si executia lucrarilor de drumuri, sisteme de alimentare cu apa si canalizare. Suntem o firma de renume in domeniul constructiilor cu experienta de peste 15 ani.
Oferim servicii de inalta calitate si intotdeauna punem pe primul loc angajatii. Daca iti doresti un loc de munca stabil, un colectiv tanar, dinamic, si vrei sa te dezvolti pe plan profesional, hai sa ne cunosti!
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022