Publicat 20 Ian 2019 | Reactualizat 17 Feb 2019 | Expiră 20 Feb 2019

INGINER TOPOGRAF/GEODEZ

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniu
Cunostinte Autocad si Microsoft Office
Cunostinte teoretice de topografie
Disponibilitate pentru munca in teren si la birou
Dorinta de invatare si perfectionare in domeniu
Atentie la detalii.

Descrierea jobului

- intocmirea proceselor-verbale de receptie topografica pentru aprobare
- verificarea conformitatii masuratorilor din teren cu proiectul tehnic

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

INGINER TOPOGRAF/GEODEZ  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles