Publicat 21 Oct 2020 | Expiră 21 Nov 2020

Inginer textilist

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DORIM SĂ REGĂSIM LA TINE URMĂTOARELE CALITĂȚI & COMPETENȚE:

  • Studii superioare de specialitate inginerie textilă
  • Abilități de coordonare și organizare a activității de producție
  • Abilitate de a lucra independent, de a avea inițiativă.
  • Buna relaționare, flexibilitate, orientare către rezultat

Descrierea jobului

CE RESPONSABILITĂŢI VEI AVEA:

  • Vei întocmi planurile de producţie conform contractelor şi comenzilor de la clienti;
  • Vei organiza, coordona și verifica fluxul tehnologic de producție, de la lansarea comenzilor și până la livrarea acestora către clienti, urmărind realizarea indicatorilor cantitativi și calitativi ai producției;
  • Vei organiza și coordona activitatea personalului direct productiv și a celui responsabil de pregătirea producției;
  • Vei asigura continuitatea şi operativitatea procesului de producţie;
  • Vei stabili strategiile de producție.

Se oferă un mediu de lucru profesionist, salariu peste media din piață, corelat cu experiența și potențialul, posibilități de dezvoltare.

Echipa CIM este o agenție de recrutare și selecție a resurselor umane din Bacău, România. Oferim servicii de consiliere în carieră, creare CV, angajare și consultanță pentru obținerea jobului dorit de către aplicant. Misiunea noastră este să creem o punte de legătură intre angajat și angajator, astfel încât ambele părți să își atingă obiectivele.

Expirat
Inginer textilist  -  SC ECHIPA FYCU CIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles