Publicat 03 Iun 2021 | Expiră 04 Iul 2021

INGINER TERMIST IN BRASOV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- studii superioare
- experienţa in tratamente termice constituie un avantaj
- permis de conducere
- cunoasterea unei limbi straine (preferabil limba engleza) constituie un avantaj
- persoana comunicativa, dinamica, ordonata

Descrierea jobului

- Postul de inginer metalurg tratamente termice are rolul de a asigura funcţionarea în condiţii optime a instalatiilor specifice proceselor de tratament termic, cu gaze inerte de protectie si gaze de reactie, a materialelor din otel in cadrul atelierului specializat al companiei ce include
- Cuptoare de tratament termic prin calire si revenire, pentru oteluri speciale in vid
- Cuptoare de tratamente termochimice prin nitrurare si oxidare
- Cuptoare de tratament termic prin carburare si calire in atmosfera controlata
- Isi desfasoara activitatea in echipa

B.V.B. RECRUIT și-a început activitatea în anul 2014, fiind o companie cu capital integral românesc.Viziunea noastră este de a deveni principalul partener în domeniul resurselor umane şi de a contribui la integrarea pe piaţa muncii a tuturor persoanelor care doresc fie să păşească în câmpul muncii, fie să se recalifice şi să aiba un impact pozitiv asupra climatului economic.

Expirat
INGINER TERMIST IN BRASOV  -  B.V.B. RECRUIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles