Publicat 02 Dec 2019 | Expiră 02 Ian 2020

Inginer Tehnolog

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană comunicativă, energică, cu spirit de echipă, adaptabilă și proactivă te așteptăm să te alături echipei de Tehnologie din cadrul companiei noastre.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:

· Să ai studii superioare tehnice;
· Să ai experiență în elaborarea tehnologiilor de produs;
· Să cunoști limba engleză la nivel mediu, cunoștințele de limba germană reprezintă un plus;
· Să ai cunoștințe solide de MS Office;
· Să ai capacitate de analiză și atenție la detalii;
· Să ai permis de conducere categoria B.

Constituie avantaje:
· Cunoștințele de operare în software CAD/CAM;
· Experiența în întocmirea tehnologiilor de fabricație pe mașini unelte.

Ce vei face în cadrul companiei noastre:

· Elaborarea tehnologiilor de fabricație;
· Întocmirea fișelor tehnologice ale reperelor;
· Determinarea normelor de timp.

Cu o experienta de peste 46 de ani, voestalpine VAE APCAROM si-a consolidat pozitia pe piata romaneasca, fiind singura companie furnizoare de schimbatoare si elemente de infrastructura pentru caile ferate, metrou, tramvai si companii cu linii industriale proprii.

Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru: http://www.voestalpine.com/vaeapcarom/ro/

Expirat
Inginer Tehnolog  -  voestalpine VAE APCAROM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles