Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Inginer tehnolog - vinificator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tehnolog cu experienta in producerea vinurilor de calitate, ambitios, perseverent, pasionat de vie si vinuri
Capacitate de planificare si organizare a propriei activitati si a personalului din subordine
Buna cunoastere a utilizarii echipamentelor de productie specifice
Focalizare pe rezultate si pe rezolvarea problemelor
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Studii de specialitate – de preferat sau echivalenta cu experienta superioara
Experienta minim 2 ani intr-o pozitie cu responsabilitati similare
Disponibilitatea de lucru in Panciu, jud Vrancea

Descrierea jobului

Este responsabil pentru toti parametrii procesului de productie din cadrul fluxului tehnologic
Coordonarea si participarea la activitatile de prelucrare a strugurilor, de producere, conditionare, stabilizare si imbuteliere a vinurilor
Planificarea activitatilor pentru obtinerea vinurilor de calitate si cresterea continua a calitatii acestora.
Controleaza si raspunde de igiena si starea de curatenie din crama, a utilajelor din dotare si a spatiilor de depozitare a vinurilor.
Urmareste stocurile materiilor prime si auxiliare si alte consumabile necesare in procesul de productie
Completeaza actele cu privire la operatiunile din gestiunea sa si mentinerea evidentelor si registrelor cerute de legislatia in domeniu.

Se ofera salariu atractiv si bonusuri de performanta. Locuinta de servici.

Crama Viticom este primul producător de vinuri ecologice din Județul Vrancea , respectiv al doilea din țară, cu o istorie in domeniu de peste 15 ani.
Scopul nostru este de a atinge maximul în ceea ce privește calitatea vinului ecologic și nu numai, crama noastră producând în același timp și vinuri convenționale.
Cele 60ha de vita de vie sunt situate in arealul orasului Panciu, soiurile albe si rosii fiind bine reprezentate in portofoliul nostru.

Postul este disponibil pentru Crama situata in orasul Panciu.
www.grandvia.ro

Expirat
Inginer tehnolog - vinificator  -  VITICOM