de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 07 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Inginer Tehnolog panificație-patiserie

1 post

Candidatul ideal

Candidatul ideal: responsabil, energic, pasionat de meserie, eficient şi cu spirit de echipă.

Descrierea jobului

Cerințe:
/studii superioare în Stiinţa si Ingineria Alimentelor;
/disponibilitate pentru program de lucru în ture;
/ Microsoft Office ( Word, Excel)

Experienţă pe o pozitie similară consituie un avantaj, dar nu este obsolut necesară.

Beneficii:
/pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizari profesionale (salariu fix+bonus de performanță), posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
/contract pe perioadă nedeterminată;
/oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă aflată în dezvoltare.

Pasiune, Corectitudine, Dinamism, Profesionalism, Echipă, Calitate, Inovație, Responsabilitate socială, sunt concepte care caracterizează activitatea Grup Șerban Holding, un agro-business leader în zona de Est a României.

Grup Șerban Holding este un grup de firme în plină expansiune, care și-a început activitatea în Onești în 1994 și în prezent are o cifră de afaceri de peste 80 milioane Euro (2018), realizată în următoarele domenii de activitate: agricultură, comerț cu cereale și plante oleaginoase, creșterea păsărilor, panificație, patiserie-cofetărie, alimentație publică (incusiv lanț propriu de magazine - Băcăniile Șerban), distribuție și transport.

Noi proiecte, noi oportunități, consolidarea actualului business, toate acestea pot fi realizate doar cu implicarea totală a resursei umane, cei peste 500 de angajați ai Grupului Șerban Holding, care reprezintă cheia succesului nostru.

Te asteptăm alături de noi pentru a îți oferi oportunitatea de a te dezvolta împreună cu o echipă tânără, profesionistă, dinamică și ambițioasă.

Grup Șerban Holding ți se potriveşte? Consultă job-urile disponibile și alătură-te echipei!

www.grup-serban.ro

Inginer Tehnolog panificație-patiserie  -  FABRICA DE PAINE SERBAN (GRANERO SERBAN)

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles