Publicat 01 Sep 2017 | Expiră 01 Oct 2017

Inginer tehnolog industria alimentara

1 post

Candidatul ideal

-studii superioare de specialitate in industria alimentara;

-experienta anterioara de minim 3 ani in domeniu;

-cunostinte solide privind normele de igiena;

-capacitate de comunicare interactiva, abilitati organizatorice;

-analiza si atentie la detalii, corectitudine, seriozitate;

-capacitatea de a lucra in echipa.

-persoana harnica si dedicata;

-limba engleza la nivel conversational

-permis conducere cat. B

-operare PC

Descrierea jobului

-organizeaza si raspunde de activitatea angajatilor in subordine;

-verifica calitatea produselor obtinute atat din punct de vedere al parametrilor organoleptici, fizico-chimici cat si din punct de vedere al etichetarii conform legislatiei in vigoare;

-identifica toate problemele de productie si/sau calitate si urmareste remedierea acestora;

-participa alaturi de sefii de sectie la metinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;

-verifica prezenta angajatilor din subordine si intocmeste pontajul cat si rapoarte de activitate.

Descrierea companiei

Salariu atractiv
Echipa tanara si dinamica

Inginer tehnolog industria alimentara  -  Hr 4 All S.R.L.