Inginer tehnolog industria alimentară

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- experiență relevantă de cel puțin 3 ani într-o poziție similară (experiență in tehnologia prelucrării cărnii constituie un avantaj)
- studii superioare în domeniul industriei alimentare
- persoană responsabilă, serioasă, perseverentă, cunoștințe medii de operare PC

Descrierea jobului

- organizarea si coordonarea procesului de producție in vederea realizarii planului de productie stabilit
- colaboreaza cu seful de sectie la intocmirea necesarului de aprovizionare
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor finite
- raspunde de respectarea si urmarirea trasabilitatii
- verifica aplicarea in productie a retetelor de fabricatie
- verificarea modului de stocare a materiilor prime si auxiliare
- verificarea respectarii standardelor de igiena si a termenelor de valabilitate a tuturor materiilor prime
- asigura si raspunde de aplicarea normelor de securitatea si igiena a muncii.

Suntem o companie de procesare a cărnii din județul Bisțrita-Năsăud. Producem o gamă variată de carne și preparate din carne într-o fabrică modernă de procesare, construită la cele mai înalte standarde europene.
Publicat 25 nov. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos