Publicat 14 Oct 2019 | Expiră 13 Nov 2019

Inginer Tehnolog - Industria alimentara

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Alimentatie / HoReCa, Altele, Cercetare - dezvoltare, Chimie / Biochimie, Productie

Candidatul ideal

Angajam Inginer Tehnolog - Departamentul Cercetare si Dezvoltare retete/produse pentru fabrica din COVASNA

Cerinte:
- Absolvent de studii superioare in industria alimentara.
- Experienta de minim 3 ani in companii procesatoare de carne/ mezeluri (in productie).
- Experienta in Departamentul de Cercetare si Dezvoltare Produse (conserve).
- Limba Engleza – nivel mediu.
- Persoana creativa si dinamica, dornica de dezvoltare profesionala.
- Disponibilitate pentru relocare in Covasna.

Descrierea jobului

Descriere Job:
- Lucreza in departamentul de Cercetare si Dezvoltare Produse in cadrul caruia are responsabilitati in dezvoltarea de retete noi pentru gama de pate, conserve si alte preparate din carne.

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv in functie de competente si experienta.
- Pachet consistent de relocare sau transport din Brasov (60Km).
- Tichete de masa.
- Asigurare privata de sanatate.
- Posibilitati reale de crestere profesionala.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Inginer Tehnolog - Industria alimentara  -  Manpower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles