Publicat 19 Nov 2020 | Expiră 20 Dec 2020

INGINER / TEHNICIAN TEHNOLOG PRODUCTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bun coordonator;
- Studii tehnice ;
- Cunostintele despre procesul tehnologic de injectie mase plastice, constituie un avantaj;
- Cunoasterea pachetului Office (Excell ; Word, Excel, Powerpoint)
- Experienta de minim 1 an;
- Cunostinte de limba engleza.
- Capacitate de analiza, sinteza si de decizie;
- Bune abilitati de relationare si adaptare in colectivitate ;
- Rigurozitate in pastrarea ordinii din sectiile de productie, sesizarea problemelor si urmarirea aplicarii actiunilor corective.

Descrierea jobului

Urmareste si asigura buna desfasurare a proceselor tehnologice, raportand pe schimb indicatorii de productie.
Intocmeste rapoarte de productie pe schimbul sau.
Conduce impreuna cu Seful de Sectie Schimb activitatea zonei de productie pe schimbul sau.
Asigura suportul tehnic supervizorilor din liniile de productie;
Participa in echipele de imbunatatire proces si analiza calitate;
Animeza sedintele de productie pe schimb, impreuna cu maistrii, sefii de echipa si seful de sectie schimb .

Se ofera :
- Mediu de lucru motivant;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv;
- Interactiune continua cu echipa multidisciplinara;

S.C. SUBANSAMBLE AUTO S.A. este o companie specializata in productia de subansamble auto realizate prin procese de injectie, termoformare si termosuflare a maselor plastice.

Expirat
INGINER / TEHNICIAN TEHNOLOG PRODUCTIE  -  SUBANSAMBLE AUTO SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles