Publicat 09 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 10 Mai 2021

Inginer / Tehnician Sisteme de Securitate

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam inginer / tehnician pentru realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate supraveghere video, videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, detectie incendiu

Cerinte:

  • experienta in domeniul instalatiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu / pat cablu, conexiuni);
  • abilitati tehnice demonstrate;
  • studii medii in domeniul electric, constituie un avantaj;
  • cunoasterea in profunzime a sistemelor de alarmare, CCTV, control acces, detectie la incendiu;
  • certificat tehnician sisteme de securitate constituie un avantaj;
  • cunostinte operare PC, Windows si Microsoft Office;
  • permis de conducere cat. B, constituie un avantaj;
  • capacitatea de citire / scriere a unui plan de lucru pentru traseele de cabluri;
  • disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Descriere job si responsabilitati:

  • efectuarea de cablaje, conexiuni, montarea de echipamente pentru sisteme de securitate si curenti slabi conform unui plan de lucru;
  • realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);
  • integrarea si configurarea solutiilor de analiza video;
  • rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;
  • instruirea clientului in vederea utilizarii sistemelor instalate in locatiile acestuia;
  • realizarea vizionarii si auditarii obiectivelor care trebuie ofertate;
  • realizarea necesarului de materiale pentru buna desfasurare a lucrarilor de instalare;
  • mentinerea in buna functionare a echipamentelor de lucru si a echipamentelor de protectie;

Beneficii:
  • sistem de salarizare bazat pe competente;
  • predictibilitatea dezvoltarii profesionale prin agrearea unui plan de dezvoltare si cursuri;
  • sistem de bonusare bazat de obiective si KPI's

HighTech Security Romania reprezinta inovatia in domeniul integrarii sistemelor de securitate, securitate la incendiu si solutiilor de analiza video si inteligenta artificiala.

Am investit timp și efort unic pentru a înțelege nevoile noastre specifice, oferind o soluție flexibilă si scalabila care răspunde cerințelor noastre operaționale acum și în viitor.

Suntem compania cu motivatia, claritatea si dorinta cea mai puternica de a deveni un reper in acest domeniu, prin:
intelegerea si analizarea nevoilor clientilor sai ASTAZI, consilierea sincera si proiectarea profesionista in rezolvarea / estimarea / prevenirea PROVOCARILOR DE MAINE, implementarea solutiilor intr-un mod extraordinar de sistemic si corect, instruirea pentru o utilizare cat mai facila si eficienta si intretirea sistemelor integrate intr-un mod ireprosabil, proactiv si riguros, dedicat mentinerii celui mai înalt nivel de răspuns și suport.

Pentru clientii nostri, suntem compania din segmentul integrarii sistemelor de securitate care le planifica, gestioneaza si livreaza o experienta fascinanta, cea a implementarii solutiei optime pentru securitatea lor si a afacerii lor, obtinand la final mai mult de cat ceea ce si-au dorit.

Istoria noastra a inceput in urma cu 15 ani, din dorinta de a oferi cele mai profesioniste si promte servicii de securitate, investind timp si resurse în formarea și dezvoltarea personalului nostru, oferind clienților noștri experiențe de neegalat.

De-a lungul anilor, HighTech Security Romania a devenit recunoscută ca una dintre cele mai profesioniste companii în domeniul integrării sistemelor de securitate si securitate împotriva incendiilor, cu o gamă impresionantă de clienți, acoperind toate domeniile de activitate.

Cu toate acestea, rămânem o afacere orientata catre nevoia fiecarui client, ceea ce înseamnă că ne respectăm promisiunile, ne respectăm angajamentele și menținem relații de încredere pe termen lung cu clienții noștri, indiferend de dimensiunea proiectelor.

In toti acesti ani:

  • am gresit si am invatat din greseli;
  • am invatat si am implementat ce am invatat;
  • ne-am organizat si reorganizat, atingand fluxuri de o rara eficienta in Romania.

Am crescut, crestem si vom mai creste,avand convingerea ca cea mai buna solutie pentru o companie este echilibrul perfect intre clienti extrem de multumiti, echipa profesionista si motivata si dezvoltare sistemica si sustenabila a intregii companii.

Expirat
Inginer / Tehnician Sisteme de Securitate  -  HighTech Security Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles