Inginer / tehnician service

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii medii tehnice finalizate (profil electric, electromecanic, automatizări / sisteme integrate, electrotehnică generală);
- Experienţă relevantă: minim 1 an în intretinerea caselor / aparatelor de marcat electronice fiscale;
- Cunoștinţe PC: Word, Excel, Outlook;
- Permis de conducere categoria B;
- Reprezintă un avantaj experienta in instalarea și intretinerea echipamentelor de securitate, detecție incendiu, TVCI, configurări soft și aplicații pentru echipamentele integrate în sistemele de securitate.

Descrierea jobului

- Execută lucrări de întreținere generală ale echipamentelor de procesare numerar, fiscale, automate vanzare produse sau alte echipamente aflare in portofoliu;
- Configurează softuri de aplicație pentru echipamentele instalate, asigurând calitatea lucrărilor specifice și intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea șefului punctului de lucru/de echipă;
- Întocmește lista de piese de schimb, a echipamentelor și a consumabilelor în functie de necesități;
- Execută lucrări aparținând diverselor proiecte de investiții/modificări ale echipamentelor/instalațiilor de curenți slabi;
- Completează rapoartele de mentenanță generală preventivă și corectivă precum și fișele (situațiile) pentru intervențiile corective (și de service) efectuate.

~ Eutron Invest Romania este o companie romaneasca cu peste 20 de ani de experienta si multiple competente in domeniul solutiilor de Banking , ID Automation , Retail , Securitate si Brand protection. Firma are sediul central in Bucuresti si si-a dezvoltat filiale in 22 de orase din intreaga tara. Eutron Invest Romania este certificata ISO 9001:2008, ISO4001:2004, ISO 27000:2005; Solutiile complete si flexibile, echipamentele și servicii integrate, bazate pe cele mai noi tehnologii oferite de Eutron simplifică managementul afacerii și crește eficiența acesteia, oferind astfel linistea și echilibrul necesar organizațiilor pentru a se concentra pe activitățile lor principale: "Eutron da mana libera valorii"

Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos