Inginer/Tehnician Service

HUMANGEST GROUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Studii medii/superioare in domeniul electric/electronic
• Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
• Carnet de conducere categoria B;
• Capacitate de organizare si planificare a activitatilor impuse;
• Disponibilitate pentru deplasare in toata tara;
• Limba engleza - nivel mediu;
• Persoana dinamica, comunicativa, organizata;
• Loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Coordonarea activitatii de montaj si mentenanta;
• Asigura relatia client - firma;
• Redacteaza documente si rapoarte necesare;
• Propune masuri de imbunatatire a activitatii;
• Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune.

Beneficii:
• Masina, laptop, telefon;
• Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi;
• Diurna 55 lei/zi;
• Asigurare de viata si sanatate.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate
Publicat 22 iun. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos