Inginer/Tehnician Service/Mentenanta Sisteme de Securitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere categoria B, constituie avantaj;
  • Studii in domeniu tehnic sau cursuri de calificare;
  • Experienta anterioara cu echipamente de securitate si siguranta;
  • Certificari de tehnician pentru sisteme supraveghere video, control acces
  • Cunostinte de cablare structurata;
  • Persoana dornica de dezvoltare si asimilare de cunostinte si tehnologii noi;

Descrierea jobului

  • Instaleaza si pune in functiune echipamentele de telecomunicatii/sisteme de securitate;
  • Executa lucrarile de dezvoltare, cablare structurata si sisteme de securitate;
  • Asigura mentenanta echipamentelor de telecomunicatii/sisteme de securitate;
  • Asigura suportul tehnic, analizeaza cauzele defectiunilor si intocmeste devizele de reparatii a echipamentelor;
  • Comunica starea lucrarii dar si problemele identificate si intocmeste rapoartele de mentenanta precum si fisele pentru interventiile efectuate;
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant negociabil in functie de experienta si certificari;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri de performanta
  • Cursuri de calificare pentru dobandirea de certificari noi;

Beneficii

Se ofera program fix, suport tehnic/comercial, laptop, salariu fix atractiv si comisioane;
Acces la cursuri, seminarii si alte activitati de formare profesionala in functie de performantele la locul de munca;
Acces la activitati de Team Building;
Se ofera posibilitate de avansare in cadrul companiei.

VP Sistem este o companie nationala de înalta tehnologie, care ofera solutii inovatoare in domeniul sistemelor antiefractie pentru societate.
Ne angajam sa oferim in mod continuu servicii de calitate la cele mai inalte standarde, punand la dispozitie solutii flexibile, sigure, rapide, inovatoare si eficiente din punct de vedere al costurilor.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022