Publicat 22 Nov 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 22 Dec 2018

Inginer/tehnician service copiatoare/imprimante pentru Zalau

1 post

Candidatul ideal

Absolvent scoala profesionala tehnica / studii medii / superioare;
- experienta profesionala de minim 2 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri de tipul: imprimante, copiatoare, multifunctionale, plottere, fax-uri, reparatie si configurare sisteme PC, configurare echipamente de retea);
- cunostinte IT hardware, software, networking;
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client;
- persoana organizata;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- limba engleza – nivel mediu;
- permis auto – categoria B.
Prezinta avantaj:
- cunostinte specifice produselor si solutiilor din domeniul echipamentelor de copiere/printare/scanare

Descrierea jobului

Livrarea, instalarea si configurarea echipamentelor la sediul clientilor;
- efectueaza instructaj de operatorie pentru echipamentele instalate;
- efectueaza mentenanta echipamentelor hardware si software ale echipamentelor la sediul clientilor;
- asigura service pentru echipamentele de tipul: imprimate, copiatoare, multifunctionale, plottere, calculatoare la sediul clientilor;
- administreaza garantile pentru produsele clientilor;
- gestioneaza documentele specifice departamentului;
- asigura suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari si pentru client;
- livreaza consumabile pentru echipamente la sediul clientilor.
Beneficii:
- Masina de serviciu, Laptop , Telefon
- Salariu negociat, abonament clinica privata
- cursuri de specializare

ROXER GRUP SA este Premium Partner Xerox Romania- prezent in judetele BH, BN, CJ, MM, SJ, SM, - vanzare, service si inchiriere echipamente XEROX. Daca doriti sa ne cunoasteti, vizualizati site-ul nostru: www.roxer.ro

Inginer/tehnician service copiatoare/imprimante pentru Zalau  -  Roxer Grup SA