INGINER / TEHNICIAN SERVICE - BRASOV

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

-inginer, absolvent de universitate tehnica pentru servicii de service echipamente termice
- studii medii/superioare tehnice (specializare energetica / electronica / automatizari)
- aptitudini pentru domeniul tehnic;
- experienta min.1 an in cadrul unui dep. service, tehnic, instalatii termice;

Descrierea jobului

Cautam pentru completare echipa personal service cu experienta in domeniul echipamentelor HVAC:
- centrale termice (murale, de pardoseala)

Constituie un avantaj cunoasterea urmatoarelor tipuri de echipamente:
- arzatoare
- aparate tip split (mono split, sisteme VRV)
- aparate tip chiller
- centrale de tratare aer
- grupuri de pompare
- hidrofoare

- se ofera salariu motivant si un sistem de bonusare in functie de performanta, tichete masa, telefon, masina

Companie direct importatoare a produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, autorizata ISCIR conform PTA 1 si PTC 9, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv
Publicat 12 oct. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos