Inginer Tehnician Reparatii si Intretinere Utilaje

ELION IMPORT EXPORT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Fabrica de înghețată ELION angajează:Tehnician Reparatii si Intretinere Utilaje - Când ai grijă de lucruri acestea rămân alături de tine pe mult timp. La ELION căutăm o persoană care să aibă grijă de utilajele noastre. Deci, dacă îți place ca lucrurile sa mearga ceas, avem jobul perfect pentru tine!

Descrierea jobului

Responsabilități:Răspunde de buna fucționare a tuturor echipamentelor mecanice aflate în incinta societății.Cerințe:Experiența în întreținerea echipamentelor din industria alimentară reprezintă un avantaj;

Cunoștințe în următoarele domenii: pneumatică, automatizări, mecanică;

Se oferă:
Salariu motivant;
Cursuri de pregătire;
Contract pe perioadă nedeterminată;
Oportunități de avansare.

Descrierea companiei

Fabrica de înghețată ELION - Constanta
Publicat 8 Sept. 2022 Expiră 8 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.