Publicat 23 Aug 2019 | Reactualizat 13 Sep 2019 | Expiră 22 Sep 2019

Inginer/Tehnician - prese hidraulice - mase plastice Franta

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Angajam Inginer/tehnician/specialist intretinere si reparatii prese hidraulice si matrite mase plastice.
Locatie Franta.

-Experienta in intretinere si reparatii:prese hidraulice si matrite mase plastice;
-Comunicare in echipa;
-Abilitati de organizare / flexibilitate in gandire;
-Vorbitor de limba franceza.

Descrierea jobului

Se oferă:
-Salariu negociabil in funcție de experienta,cu posibilitate de creștere după o luna;
-Cazare;
-Transport;
Salariu 2.000 – 2.500 euro.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inginer/Tehnician - prese hidraulice - mase plastice Franta  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles