Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

INGINER/TEHNICIAN MECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Planeo Trading isi mareste echipa!
Cautam coleg pe postul de INGINER/TEHNICIAN MECANIC!

Descrierea jobului

Descriere job:
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje agruicole la sediul clientului sau in atelierul propriu constand in urmatoarele: diagnoza echipament defect, reparatii in garantie si post garantie, operatiuni de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor.

Responsabilitati:
- diagnoza echipament defect
-reparatii in garantie si post garantie
- operatiuni de punere in functiune si intretinere ulterioara a utilajelor

Cerinte:
studii tehnice ( avantaj studii superioare)
- cunostinte in segmentul electric
- abilitati in domeniul tehnic
- disponibilitate la program de lucru prelungit si la deplasari catre clientii care solicita reparatii la sediul propriu
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- permis de conducere categoria B
- interes pentru echipamentele agricole
- spirit de initiativa

Beneficii:
- salariu motivant si bonusuri de performanta
- mediu de lucru placut intr-o echipa de profesionisti
- training de specialitate
- oportunitati de dezvoltare profesionala

Firma Planeo Trading a luat fiinta in anul 2003 avand ca activitate principala comertul cu ridicata al masinilor pentru industria miniera si constructii.

Planeo Trading comercializeaza utilaje pentru agricultura, activitati municipale/forestiere si utilaje pentru intretinerea parcurilor fotovoltaice.

Expirat
INGINER/TEHNICIAN MECANIC  -  PLANEO TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles