INGINER/TEHNICIAN DIAGNOZA PT UTILAJE-Transilvania, Muntenia

RADACINI EQUIPMENT SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniul tehnic
  • Cunostinte de mecanica, electrica si/sau hidraulica
  • Competente de identificare si solutionare a problemelor tehnice aparute la utilaje si la componentele acestora
  • Abilitati de utilizare a calculatorului
  • Limba engleza la nivel mediu – necesita intelegerea manualelor utilajelor
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru calatorii nationale (50% din timpul de lucru)

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Diagnosticarea si solutionarea problemelor tehnice identificate
  • Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor
  • Efectuarea de reparatii si punerea in functiune a utilajelor
  • Intretinerea periodica a utilajelor, atat la client cat si in atelier

Beneficii
  • Dezvoltare profesionala: cursuri de specialitate in cadrul companiei si la producator
  • Pachet salarial avantajos, va fi negociat in functie de aptitudini
  • Tichete de masa (in valoare de 30 lei/zi lucratoare)
  • Tichete cadou de sarbatori (Paste, Craciun).
  • Masina de serviciu, telefon, laptop
  • Zi libera de ziua de nastere;

Divizia Rădăcini Equipment înființată în 2006, este parte a grupului Rădăcini, specializată în comercializarea de stivuitoare și echipamente pentru depozit, utilaje pentru tractare și construcții.
Datorita utilajelor fiabile si robuste pe care le comercializam, ne-am construit de-a lungul timpului o reputatie solida pe piata din Romania, fapt reusit si prin calitatea serviciilor oferite partenerilor nostri.

Care sunt atuurile noastre?

  • Unic importator in Romania al brand-urilor Doosan, Baumann, FTMH ( Fantuzzi).
  • Solutii pentru cresterea si consolidarea afacerilor partenerilor nostri.
  • Echipa de service formata din specialisti cu peste 10 ani experienta in domeniu.
  • Serviciu de service mobil disponibil in 24 ore de la confirmarea solicitarii.
  • Gama ampla de piese de schimb, peste 3000 de repere in stoc. Livrare in 48 ore pentru reperele care nu se afla in stoc.
Publicat 7 Nov. 2022 Expiră 7 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.