INGINER- TEHNICIAN DE ÎNTREȚINERE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- ELECTRIC SAU MECANIC
-experiență tehnică, practică;
-Experienta in reparatia si intretinerea utilajelor industriale reprezinta un avantaj;
-Disponibilitatea de lucru in ture;
- advantage experienta in pozitia de reglor;
-Simt tehnic, dexteritate manuala, atentie la detalii, precizie;

Descrierea jobului

Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.

Beneficii:
-Pachet salarial atractiv,
prime lunare de prezinta in valoare de 400 ron brut;
Tichete de masa valoare 20 ron pe zi lucrata
150 ron valoare tichete cadeau pe paste;
100 ron brut pe paste:
150 ron valoare tichete cadeau pe craciun;
25 zile CO;
Transport dus si intors asigurat prin firma;
Prima de 1000 ron brut prima platita cu salariu de luna noiembre (calculata in baza prezinta anuala si obiectiv de calitate).

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos