Inginer/Tehnian service masini pentru prelucrare table si profile - Buftea

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta in activitatea de service scule electrice, pneumatice, hidraulice, masini/echipamente pentru prelucrari table si profile, fierastraie pentru debitat metale;
- Studii tehnice superioare;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Permis de conducere categ.B;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Repara echipamentele venite in service sau la sediile clientilor: diverse scule portabile electrie, pneumatice, hidraulice,
- Repara echipamentele netransportabile la sediul clientilor: masini/echipamente pentru prelucrari table si profile, fierastraie pentru debitat metale, alte echipamente industriale pentru confectii metalice;
- Executa punerile in functiune ale echipamentelor si instruieste personalului clientului cu privire la modul de utilizare corecta;
- Sustine demonstratii tehnice ale echipamentelor impreuna cu personalul din vanzari;

BENEFICII:
- salariu fix + bonusuri corelat cu rezultatele;
- training tehnic pentru produse, in tara si strainatate, cu posibilitatea obtinerii certificarilor aferente;
- lucru intr-o companie puternica si stabila financiar;

VIGRA MARKETING & SERVICES S.R.L. este o companie cu +10 milioane euro cifra de afaceri in Romania si retea nationala de vanzari si service. Avand o experienta de +20 de ani in furnizarea de solutii integrate pentru procesele de productie, VIGRA este un partener strategic al liderilor de top din domeniile: masini unelte si instrumente de masurare, scule aschietoare, masini si utilaje, mentenanta industriala

www.vigra.ro

Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 16 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos